AEE00CC36-L datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    AEE00CC36-L
  • Производитель
    Astec Power
  • Описание
    Astec Power AEE00CC36-L Product Category: DC/DC Converters RoHS: yes Product: Isolated Output Power: 15 W Input Voltage Range: 18 V to 75 V Input Voltage (nominal): 36 V Number of Outputs: 2 Output Voltage (Channel 1): 15 V Output Current (Channel 1): 0.5 A Output Voltage (Channel 2): - 15 V Output Current (Channel 2): 0.5 A Mounting Style: Through Hole Package / Case Size: 2 in x 1 in x 0.44 in Isolation Voltage: 1.5 kV Series: AEE